Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.08.2020 17:57
Monster Hunter World: Iceborne Fatalis
726V

Monster Hunter World: Iceborne. W październiku dostaniemy ostatnią darmową zawartość

Monster Hunter World w edycji Iceborne oferuje dosłownie setki godzin wyśmienitej zabawy, a deweloperzy i tak nie poprzestają na rozwijaniu gry, szykując dla nas ostatni darmowy update zawartości.

W zaplanowanej na 1 października aktualizacji dostaniemy przede wszystkim możliwość zmierzenia się z jednym z najtrudniejszych i najbardziej legendarnych bossów w historii serii - czarnym smokiem imieniem Fatalis. 

Oryginalnie potwór pojawił się już w pierwszym Monster Hunter na PlayStation 2, lecz był wtedy dostępny wyłącznie jako część specjalnego wydarzenia dostępnego online, a jak dobrze wiemy, w tamtych czasach po Sieci na PS2 grała dosłownie garstka osób. 

Teraz Fatalis powróci w glorii i chwale, aby zmierzyć się dosłownie z całą gildią łowców znanych z trybu fabularnego. Co ciekawe Capcom wprowadza teraz nową postać zwaną Generałem, który zamierza wziąć udział w wielkim polowaniu na legendarnego potwora. 

Ponadto otrzymamy oczywiście nowy zestaw uzbrojenia inspirowany Fatalisem, kilka świeżych umiejętności dla pazurów, dekoracje i dziesiątki innych mniejszych dodatków wizualnych.

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition