Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.08.2020 18:00
Ace Combat 7 na Gamescom 2020. Twórcy prezentują nowości
794V

Ace Combat 7 na Gamescom 2020. Twórcy prezentują nowości

Seria Ace Combat ma już 25 lat. Z tej okazji dla siódmej odsłony twórcy przygotowali garść nowości, które zaprezentowali na trwającym jeszcze Gamescom 2020.

W związku z 25-leciem serii Ace Combat, do Ace Combat 7: Skies Unknown trafi DLC. Jego zawartość to ponad 30 skórek dla samolotów oraz 3 najpopularniejsze wśród graczy maszyny - obecne dotychczas w poprzednich odsłonach. Będą to kolejno: ASF-X, CFA-44, i XFA-27.

Oprócz tego w dodatku znajdziemy 7 całkowicie nowych skórek dla każdej maszyny, czy nowe emblematy. Jeśli chodzi o wspomniane wyżej samoloty, oto ich krótka charakterystyka.

  • ASF-X znane również jako Shinden 2 to myśliwiec pełniący funkcję wsparcia. Po raz pierwszy pojawił się w Ace Combat: Assault Horizon.
  • CFA-44 znane również jako Nosferatu, uzbrojony jest w działo i wyrzutnię potrafiącą wystrzelić kilka rakiet jednocześnie. Myśliwiec po raz pierwsze pojawił się w Ace Combat 6: Fires of Liberation.
  • XFA-27 to pierwszy fikcyjny myśliwiec stworzony na potrzeby serii. Zainspirowany był maszynami z lat 90. jak choćby F-117 i YF-23.

Rozszerzenie ma pojawić się wraz z darmową aktualizacją, która wprowadzi poziom trudności Casual Easy - przygotowany z myślą o graczach niezaznajomionych z serią. Część z nowości została zaprezentowana na poniższym wideo.

 

Źródło: https://www.ign.com/articles/ace-combat-7-skies-unknown-dlc-brings-back-three-fan-favorite-aircraft

Tagi: Ace Combat 7: Skies Unknown Bandai Namco Project Aces