Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 18:29
PS5 DualSense etui
2591V

PS5 DualSense jako etui dla AirPodsów. Znamy cenę

W przeciągu następnych trzech miesięcy każdy zainteresowany gracz mający odpowiedni budżet będzie mógł chwycić kontroler DualSense od PS5. Firma ProtoCart postanowiła zaskoczyć graczy i już teraz oferuje etui do słuchawek Apple w kształcie pada do PlayStation 5.

DualSense od PS5 to jeden z najważniejszych składników nowej generacji od PlayStation. Urządzenie zostało przedstawione na pierwszej reklamie, a wielu deweloperów podkreśliło, że zamierza wykorzystać możliwości pada. Sprzęt podobno zapewni graczom zupełnie nowe doświadczenie – dzięki niemu poczujemy nową generację.

Firma ProtoCart postanowiła wykorzystać okazję i prezentuje swoim klientom etui dla AirPodsów w kształcie pada do PlayStation 5. Klienci mogą schować do pudełka-kontrolera słuchawki Apple i następnie ładować je za pomocą przewodu.

Taka propozycja na pewno nie zaoferuje haptycznych wibracji, ale trzeba przyznać, że projektanci wpadli na ciekawy pomysł, ponieważ wierni fani marki PlayStation mogą chętnie sięgnąć po taką ciekawostkę. Etui zostało wycenione na 19,95 dolarów (promocja z 49,95 dolarów).

Warto przypomnieć, że Sony wciąż nie potwierdziło ceny oraz daty premiery PlayStation 5, ale według najnowszych informacji – sprzęt trafi do graczy w połowie listopada.

PS5 DualSense etui

Źródło: https://www.dualshockers.com/ps5-airpods-case-dualsense

Tagi: AirPods DualSense playstation 5 PS5 Sony