Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2020 11:18
Pumpkin Jack
908V

Pumpkin Jack przypomni graczom o serii MediEvil. Gameplay z obiecującej platformówki 3D

Sony wciąż nie pokusiło się o zapowiedź nowej części serii MediEvil, jednak fanów Sir Daniela Fortesque'a może zainteresować tytuł studia Nicolas Meyssonnier. Pumpkin Jack został zaprezentowany na dłuższej rozgrywce i wygląda obiecująco.

Pumpkin Jack to trójwymiarowa platformówka akcji opracowywana przez studio Nicolas Meyssonnier. Twórcy są niezależnym zespołem, który dzięki wydawcy Headup Games pragnie zaproponować grę na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC.

Przedsmakiem wszelkich atrakcji był pierwszy zwiastun, tymczasem podczas obecnie trwającego gamescomu zaprezentowano 8-minutowy gameplay, dzięki któremu możemy stwierdzić, że Pumpkin Jack wygląda całkiem przyjemnie. Rozgrywka prezentuje się niezwykle klasycznie, jak na platformówkę 3D przystało: bohater walczy z przeciwnikami, wskakuje na konia i doświadcza dynamicznej przejażdżki wagonikiem. Fani takich serii jak wspomniany MediEvil powinni pamiętać o tym tytule.

Akcja Pumpkin Jack rozgrywa się w „Królestwie Nudy”, którego mieszkańcy żyli w spokoju, ale również nieustającej nudzie. Diabeł postanowił zapewnić ludziom atrakcje, sprowadzając na ziemię wszelkiej maści potwory, na co w odwecie ludzie zaapelowali o pomoc do potężnego czarodzieja. W całym rozgrywającym się chaosie gracze wcielą się w tytułowego „Dyniowego Jacka”, którego zadaniem jest powstrzymanie maga, by ten nie przywrócił w krainie owej monotonności.

Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery pozycji, jednak Pumpkin Jack może być interesującą opcją dla graczy, którzy szukają angażujących platformówek 3D, prowadzących do różnorodnych, atrakcyjnych światów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Headup Games Nicolas Meyssonnier Pumpkin Jack