Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2020 07:35
Assassin's Creed Unity bug
4038V

Ubisoft sprzedawał kubek z „bugiem”. Klienci proszą o przywrócenie go do sklepu

Ubisoft oferuje gigantyczne światy, które często trudno okiełznać i niemal każdej dużej premierze francuskiego studia towarzyszą mniejsze lub większe błędy. Najpewniej gigant branży nie spodziewał się, że w zwykłym kubku do kawy sygnowanym logiem marki może pojawić się błąd.

Nie bez powodu zamieściłam do tej wiadomości zdjęcie z Assassin's Creed Unity, bo to właśnie ów tytuł po premierze straszył nieprawdopodobnymi, często zabawnymi, bugami. Gracze nie mogli przypuszczać, że kupując zwykły kubek do kawy mogą również natrafić na błąd.

Ubisoft China współpracował ostatnio z firmą Sheepedia przy tworzeniu serii produktów, wśród których pojawił się kubek do kawy. Przygotowanie owego przedmiotu wydaje się banalnie proste, ale nawet w tym wypadku niezbędna okazała się aktualizacja.

Analityk Daniel Ahmad potwierdził, że Ubisoft sprzedawał naczynie z „bugiem” - w wyniku błędu produkcji, uchwyt kubka zamiast w tradycyjnym miejscu, znajdował się w jego wnętrzu. Po dostrzeżeniu usterki, Sheepedia przeprosiła i poinformowała o wycofaniu gadżetu ze sprzedaży. Co jednak wydaje się najbardziej zaskakujące w zaistniałej sytuacji to odzew sympatyków marki, którzy niezwykle pozytywnie zareagowali na wpadkę i prosili o przywrócenie do sprzedaży wadliwego kubka. Prawdopodobnie była to idealnie dopasowana akcja promocyjna gadżetów. 

Zgodnie z relacją Ahmada, producent gadżetów obecnie nawiązał kontakt z francuskim producentem i wydawcą gier, kierując prośbę o wprowadzenie „kubków z bugiem” do sprzedaży. Mając w pamięci wszelkie wpadki, które niejednokrotnie spotykaliśmy w tytułach Ubisoftu, ów kubek byłby klimatycznym gadżetem. Skusilibyście się na tak charakterystyczny kubek?

Nawiązując do gadżetów Ubisoftu przypominamy, że zaprezentowano nowe figurki w ramach Ubisoft Heroes.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/whoops-ubisoft-apologizes-for-coffee-mug-with-the-/1100-6481553/

Tagi: bug bugi Assassin's Creed Unity kubek do kawy ubisoft