Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 07:00
Call of Duty Black Ops: Cold War
720V

Beta Call of Duty Black Ops: Cold War dopiero w październiku? Sony zdradziło szczegóły

Posiadacze PlayStation 4 jako pierwsi rozpoczną testową rozgrywkę na serwerach Call of Duty Black Ops: Cold War. Sony ponownie zapewniło ekskluzywny dostęp swoim graczom, dzięki czemu beta najnowszego Call of Duty rozpocznie się właśnie na tej platformie.

Na przestrzeni dwóch dni odbyły się dwie prezentacje Call of Duty Black Ops: Cold War. Na początku wydarzenie ujawniające grę miało miejsce na serwerach Call of Duty: Warzone, natomiast wczoraj zadebiutował zwiastun zapowiadający fabułę. Już w środę wspominano o testach beta oraz ekskluzywnym dostępie do produkcji dla sympatyków marki PlayStation, jednak wciąż brakowało najważniejszego: daty rozpoczęcia rozgrywek.

Wspomnianą informację miał zdradzić jeden z pracowników Activision – w arabskiej wersji Call of Duty: Modern Warfare pojawia się adnotacja o testach Call of Duty Black Ops: Cold War, których szczegóły różnią się od tych zamieszczonych w pozostałych krajach.

Zgodnie ze wskazanymi wiadomościami, beta Call of Duty Black Ops: Cold War rozpocznie się 8 października, a na początku do sprawdzania gry zostaną zaproszeni gracze z PlayStation 4. Nie jest to oficjalna wiadomość, ale warto zwrócić uwagę, że w innych krajach pojawia się tylko wzmianka o nadciągającym wydarzeniu.

Jeśli informacje zostaną potwierdzone, to będziemy świadkami nieco zaskakującej sytuacji. 9 września Treyarch zaprezentuje tryb sieciowy, w związku z czym entuzjaści strzelania musieliby zaczekać aż miesiąc na możliwość gry w betę Call of Duty: Black Ops - Cold War.

Źródło: https://charlieintel.com/report-black-ops-cold-war-early-access-open-beta-to-begin-october-8-on-ps4/62201/

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch