Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.08.2020 20:31
Surgeon Simulator 2 debiutuje
269V

Surgeon Simulator 2 na nowym materiale z rozgrywki. Sequel komicznej gry już dostępny

Kolejna część popularnego symulatora operacji doczekał się niezwykle pomysłowego zwiastuna podczas gamescom Opening Night Live. 

Surgeon Simulator 2 to kontynuacja świetnego symulatora sprzed kilku lat, który zasłynął genialnym pomysłem na rozgrywkę oraz toną humoru. Już w ubiegłym roku potwierdzono, że na sale operacyjne wrócimy w bieżącym, a miesiąc temu potwierdzono datę premiery oraz tryb kooperacyjny

Podczas konferencji gamescom Opening Night Live postanowiono o tym przypomnieć i zrobiono to w co najmniej pomysłowy sposób. Do promocji zatrudniono genialnego aktora, Christophera Lloyda, znanego przede wszystkim z kultowej serii "Powrót do Przyszłości". 

W trakcie pokazu zaprezentowano nam zupełnie nowy, nieujawniony wcześniej materiał. Tym, co ponownie zachwyci, ma być humor oraz tona groteskowych zadań, które sprawią, że będziemy się naprzemiennie turlać ze śmiechu i kulić z nerwów. Tym jednak stoi ta marka i bez wątpienia Bossa Studios ponownie sprawią, że wsiąkniemy na długie godziny! 

Tagi: bossa studios Surgeon Simulator 2