Czy Move da radę w grach akcji? Sprawdźcie!

Gry
1355V
Czy Move da radę w grach akcji? Sprawdźcie!
Bartosz Dawidowski | 21.06.2010, 01:44

Chcecie zobaczyć na ile precyzyjny jest system detekcji ruchu PS Move? Pojawiły się pierwsze filmiki, które pokazują jak Move współpracuje z Resident Evil 5: Gold Edition oraz z Socom 4. Koniecznie obejrzyjcie ten materiał!

Chcecie zobaczyć na ile precyzyjny jest system detekcji ruchu PS Move? Pojawiły się pierwsze filmiki, które pokazują jak Move współpracuje z Resident Evil 5: Gold Edition oraz z Socom 4. Koniecznie obejrzyjcie ten materiał!xxxxx


Zarówno Socom 4, jak i Resident Evil 5, wykorzystują główny kontroler Move do celowania, natomiast kontroler nawigacji odpowiada za przemieszczanie się bohatera po planszy. O ile jednak Resident Evil 5 otrzymuje tryb kompatybilny z Move jedynie na zasadzie patcha, to Socom 4 jest grą od podstaw tworzoną z myślą o funkcjonalności detektora ruchu Sony.

Filmiki IGN-u są dosyć przekonujące - działanie systemu wydaje się odpowiednio precyzyjne (choć widać pewne opóźnienia w RE5). Pytanie jednak: czy Sony uda się skupić wokół Move hardkorowych miłośników shooterów czy też nowy hardware okaże się raczej tylko ciekawostką? Innymi słowy - czy granie z wykorzystaniem Move może przynieść takie same, albo nawet lepsze efekty, niż szarpanie poprzez joypada? W tej chwili ciężko jeszcze odpowiedzieć na te pytania. Czekam na Wasze wrażenia z filmików.
 

 

 

 

 

Źródło: własne

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper