Left 4 Dead 2 otrzyma nową zawartość. The Last Stand trafi do gry po 11 latach od premiery

News
958V
Left 4 Dead 2 otrzyma nową zawartość. The Last Stand trafi do gry po 11 latach od premiery
Wojciech Gruszczyk | 27.08.2020, 19:00

Od lat czekamy na wielki powrót marki Left 4 Dead, ale zamiast nowej odsłony, Valve zapowiedziało aktualizację do Left 4 Dead 2. Twórcy wykorzystali pracę fanów i postanowili zaproponować rozgrywkę wszystkim zainteresowanym.

Valve zaniedbało kilka swoich IP i choć Half-Life: Alyx osiągnął wysoką sprzedaż oraz zachęcił graczy do wirtualnej rzeczywistości, to jednak nadal czekamy na pełnoprawne kontynuacje już kultowych produkcji studia – Half-Life 2 oraz Left 4 Dead 2. Geoff Keighley w lipcu zdradził szczegóły tajnych tytułów studia, ale wciąż nie możemy liczyć na wielkie zapowiedzi.

Zamiast nowej gry, Valve dzisiaj zapowiedziało udostępnienie aktualizacji The Last Stand do Left 4 Dead 2. Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ deweloperzy od lat nie rozwijają produkcji, ale okazuje się, że Valve zamierza skorzystać z pracy społeczności.

„Minęło wiele lat od pierwszego uderzenia infekcji. Cisza radiowa, brak oznak życia, tylko tląca się nadzieja... CEDA nas nie uratuje. Ale jest nadzieja! Kilka dzielnych dusz kontynuowało walkę ze wszystkimi przeciwnościami losu, a wkrótce wszyscy możemy skorzystać z ich wytrwałości.”

Korporacja potwierdza, że The Last Stand to aktualizacja „stworzona przez społeczność, dla społeczności” i dodatkowe szczegóły zostaną udostępnione wkrótce. Na deser możemy sprawdzić mały zwiastun.

Źródło: https://www.engadget.com/valve-left-4-dead-2-update-last-stand-143033148.html

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper