Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 19:18
gamescom Opening Night Live
1829V

gamescom Opening Night Live. Oglądajcie z nami wielką konferencję

Już dzisiaj będziemy świadkami konferencji Opening Night Live zorganizowanej z okazji gamescomu. Wydarzenie pozwoli nam spojrzeć na ponad 30 gier i choć nie możemy liczyć na gigantyczne zapowiedzi, to jednak na imprezie zapoznamy się z wieloma materiałami z wcześniej ujawnionych tytułów.

Organizatorzy gamescomu nie mogą zaprosić graczy oraz dziennikarzy na standardową konferencję, więc zdecydowali się wszystko przenieść do Sieci. Cyfrowa impreza rozpocznie się już dzisiaj – o godzinie 19:30 będziemy świadkami pre-showu, a już o 20:00 wystartuje gamescom Opening Night Live.

Geoff Keighley obiecał pokaz 38 gier i całe wydarzenie będzie trwać 2 godziny (od 20:00). W tym czasie zobaczymy sporo ciekawych produkcji, ale w głównej mierze impreza będzie skupiać się na pokazaniu wcześniej zapowiedzianych tytułów. Na gamescom Opening Night Live nie zabraknie dużych gier, ale nie powinniśmy oczekiwać ujawnienia największych hitów od Sony, Microsoftu czy też Nintendo.

Jakie gry na pewno zobaczymy na gamescom Opening Night Live? Call of Duty Black Ops - Cold War, Destiny 2: Beyond Light, World of Warcraft, Mafia Edycja Ostateczna, Fall Guys (2 sezon), Quantum Error, Spellbreak, DOOM Eternal, Ratchet & Clank: Rift Apart, Medal of Honor: Above and Beyond, Little Nightmares II, Age of Empires III: Definitive Edition, LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - Saga, Crash Bandicoot 4: It's About Time, The Sims 4, Scarlet Nexus, CHORUS i TURRICAN.

Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnego komentowania imprezy, podczas której będziemy systematycznie prezentować nowości zmierzające na rynek.

Tagi: gamescom gamescom Opening Night Live Opening Night Live