Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 16:07
Ratchet & Clank: Rift Apart z PS5 na Opening Night Live
1100V

Ratchet & Clank: Rift Apart z PS5 na Opening Night Live. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy gameplay

Fani serii Ratchet & Clank mogą szykować się na prawdziwą bombę. Jeszcze w tym tygodniu otrzymamy możliwość zobaczenia najnowszej gry. Produkcja zmierzająca wyłącznie na PS5 zostanie zaprezentowana podczas Opening Night Live.

Już wczoraj miałem okazję zapowiedzieć kilka dużych gier prezentowanych na Opening Night Live, ale właśnie otrzymaliśmy pierwszą bombę. Sony i Insomniac Games pojawią się na konferencji i gracze otrzymają możliwość spojrzenia na czysty gameplay z nowej gry zmierzającej na PlayStation 5.

Ratchet & Clank: Rift Apart zostało zapowiedziane na The Future of Gaming i chociaż w tym wypadku otrzymaliśmy większą prezentację, to jednak tym razem zobaczymy gameplay z wersji demonstracyjnej. Może Sony w późniejszym terminie zaprezentuje ten wycinek graczom? Geoff Keighley potwierdził, że na jego konferencji zobaczymy materiał, który będzie „pełny, dłuższy i bez cięć”.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ Ratchet & Clank: Rift Apart nie posiada aktualnie daty premiery. W swoim czasie pojawiły się plotki, według których pozycja może zadebiutować razem z PlayStation 5, ale musimy pamiętać, że Sony wciąż nie podało szczegółów.

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment