Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2020 18:18
The Dark Pictures Anthology Little Hope
630V

The Dark Pictures Anthology Little Hope ma datę premiery. Twórcy przedstawili edycję kolekcjonerską

Supermassive Games zakończyło już główne prace nad The Dark Pictures Anthology Little Hope, więc deweloperzy ogłosili nową datę premiery. Tytuł będzie dostępny w październiku i gracze mogą zdecydować się na edycję kolekcjonerską.

Na początku kwietnia dzieliliśmy się wrażeniami z The Dark Pictures Anthology Little Hope, ale produkcja nie zadebiutowała w pierwotnym terminie. Teraz możemy jednak potwierdzić, że Supermassive Games przygotowuje się do premiery i przedstawiło dzisiaj nowy zwiastun.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope zadebiutuje 30 października i od początku produkcja będzie dostępna na trzech platformach: PlayStation 4, Xbox One i PC. Klienci otrzymają pełną historię dla pojedynczego gracza, ale również dodatkowe tryby – w pierwszym dwóch graczy będzie wspólnie przeżywać historię, a w lokalnej kooperacji może uczestniczyć nawet pięciu śmiałków. Zainteresowani podczas rozgrywki będą podawać sobie kontroler.

Autorzy przedstawili także Edycję Limitowaną, która zawiera gry Little Hope oraz Man of Medan, materiałową mapę świata Dark Pictures, dwie przypinki oraz metalowe opakowanie na 4 płyty. Specjalne wydanie zostanie wrzucone tylko do wybranych sklepów.

Gracze otrzymają także możliwość kupienia pełnoprawnej kolekcjonerki Little Hope, która zawiera: materiałową mapę świata Dark Pictures, dwie przypinki, metalowe opakowanie na 4 płyty oraz replikę laleczki Mary z 1692. Wydanie trafi wyłącznie do sklepu Bandai Namco.

Oba zestawy zobaczycie na poniższym materiale. Zamawiając grę przed premierą otrzymacie wczesny dostęp do trybu Curator’s Cut (nowe sceny rozgrywane innymi grywalnymi postaciami, z nowymi wyborami oraz ich konsekwencjami).

Sprawdźcie także konkretny gameplay.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Bandai Namco Supermassive Games The Dark Pictures Anthology: Little Hope