Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.08.2020 10:25
Dune 2020
2416V

Dune. Wyczekiwany film science fiction na pierwszych materiałach

"Dune" ma trafić do kin w grudniu 2020 roku. Cały czas czekamy jednak na zwiastun tej wspaniale zapowiadającej się produkcji science fiction.

Czekamy na pełny zwiastun "Dune", który zostanie opublikowany dla szerokiej publiczności już 9 września 2020 r. Póki co "Diuna" dorobiła się pierwszych zrzutów ekranowych z rzeczonego materiału, który jest pokazywany na limitowanych, kinowych pokazach "Tenet" w niektórych krajach.

Dzięki świeżym materiałom możemy przyjrzeć się m.in. Vladimirowi Harkonnenowi z nowej "Diuny" (w tej roli Stellan Skarsgard) i Glossu Rabbanowi (tutaj zobaczymy Dave'a Bautistę). Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Póki co dystrybutor "Dune" nie zmienił planów dotyczących premiery tego wyczekiwanego filmu science fiction. Miejmy nadzieję, że pandemiczne obostrzenia i obawy nie pokrzyżują planów i że będziemy mogli zobaczyć ten obraz bez przeszkód 18 grudnia 2020 r. W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Timothée Chalameta, Oscara Isaaca, Sharon Duncan-Brewster oraz Jasona Mamoa.

Źródło: https://boundingintocomics.com/2020/08/26/trailer-details-and-new-images-surface-including-first-look-at-an-ornithopter-for-denis-villeneuves-dune-movie/

Tagi: Diuna Dune film kino