LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga na rozgrywce. Niech moc będzie z Wami

Gry
1480V
LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga na rozgrywce. Niech moc będzie z Wami
Wojciech Gruszczyk | 27.08.2020, 21:11

Uniwersum LEGO nie mogło sobie odmówić tej sagi. W oczekiwaniu na premierę LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga możemy podziwiać pierwszy fragment rozgrywki – a wszystko to w trakcie wielkiego otwarcia gamescom 2020.

Wielkie podsumowanie całej sagi Star Wars nadciąga. Studio Traveller’s Tales tym razem zabiera sympatyków kultowej historii na wielką, kosmiczną przygodę poprzez aż 9 epizodów Gwiezdnych Wojen - i robią to w swoim stylu. W LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker - Saga do dyspozycji graczy zostanie oddanych wielu bohaterów, między innymi Han Solo czy Luke Skywalker, a deweloperzy umożliwią swobodne loty statkami kosmicznymi. Dzięki unowocześnionemu systemowi walki w rozgrywce odnajdą się zarówno młodsi gracze, jak i ci wprawieni w boje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Star Wars i stworzona w świecie LEGO doczekała się pierwszego fragmentu rozgrywki. W trakcie gamescom Opening Night Live możemy sprawdzić klimatyczny gameplay, który trzeba przyznać, trzyma poziom znany z wcześniejszych odsłon produkcji LEGO. W perspektywy klockowego bohatera poznamy przebieg wydarzeń rozgrywających się w trzech filmowych trylogiach Star Wars, a to wszystko w lekkiej, zabawnej formie, w której nie będzie brakować wymagających przepraw przez klockowe lokacje.

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga na rozgrywce

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga wygląda naprawdę świetnie i będzie to wielka przyjemność dla wszystkich fanów uniwersum Star Wars. Deweloperzy zapewnią nam mnóstwo rozgrywki i będzie to pewnie dobra okazja, by sprzedać uniwersum młodemu pokoleniu.

Niestety, potwierdziły się plotki – TT Games przełożyło premierę i produkcja i zadebiutuje dopiero w 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper