World of Warcraft Afterlives na ONL. Znamy datę premiery World of WarCraft: Shadowlands

Gry
778V
World of Warcraft Afterlives na ONL. Znamy datę premiery World of WarCraft: Shadowlands
Wojciech Gruszczyk | 27.08.2020, 20:26

Blizzard już wielokrotnie prezentował graczom kapitalne animacje, które wprowadzały zainteresowanych do nowych światów. Teraz World of Warcraft Afterlives zapowie wydarzenia z nadciągającego dodatku Shadowlands.

Blizzard wciąż nie przestaje rozwijać World of Warcraft. Deweloperzy właśnie rozbudowują Shadowlands, a jednocześnie wielu fanów ma okazję sprawdzać dodatek i przedstawiać deweloperom swoje wrażenia – to między innymi dzięki tym opiniom zespół podąża w odpowiednim kierunku, rozwijając projekt. Twórcom bardzo zależy, by World of Warcraft Shadowlands sprostał oczekiwaniom oddanych fanów IP.

Dodatkowo do gry są zachęcani kolejni fani gatunku MMORPG. Przygotowano czteroodcinkową serię animacji, która ma za zadanie wprowadzić do nowej przygody. Dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszym epizodem.

„Wybory, których dokonujemy za życia, nie tylko nas określają, ale mają również decydujący wpływ na nasze losy w zaświatach. Przygotujcie się na podróż po Krainie Cieni (Shadowlands) i królestwach, które wchodzą w jej skład: Bastionie, Maldraxxusie, Wszechkniei (Ardenweald) oraz Revendreth. Zobaczcie, gdzie po śmierci trafiają dusze śmiertelników, którzy za życia zamieszkiwali świat Azeroth.”

World of Warcraft Afterlives na Opening Night Live

World of WarCraft: Shadowlands zadebiutuje 27 października.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper