Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 13:23
Monster Hunter World: Iceborne
600V

Monster Hunter World: Iceborne otrzyma nową zawartość. Twórcy zapraszają na pokaz „The Final Stand”

Capcom zapowiedział kolejną prezentację nowości przygotowanych dla Monster Hunter World: Iceborne. Gracze mogą oczekiwać ostatniej aktualizacji, dzięki której w klimatycznym świecie zagoszczą nowe bestie. Zapowiada się wielki pokaz.

Monster Hunter World zadebiutowało na pierwszych platformach w styczniu 2018 roku, natomiast rozszerzenie Iceborne trafiło na rynek we wrześniu ubiegłego roku. Capcom już za niedługo będzie świętować rok od premiery dodatku, dlatego tez możemy wyczekiwać ogłoszeń dotyczących zakończenia rozwoju całego Monster Hunter World: Iceborne.

Deweloperzy od czasu premiery znacząco rozbudowali grę, która wciąż cieszy się rekordowym zainteresowaniem, ku uciesze całej korporacji. Możemy jednak podejrzewać, że nadszedł dogodny czas na kolejne projekty, co zwiastuje prezentacja „The Final Stand”, która odbędzie się 28 sierpnia.

Gracze powinni poznać przynajmniej jedną powracającą bestię – zgodnie z przypuszczeniami do walki stanie Fatalis, czyli Starszy Smok, który jest niezwykle niebezpieczną bestią oddychającą ogniem i atakującą wybuchowymi pociskami.

Musimy jednocześnie pamiętać, że Capcom nie da graczom zapomnieć o przytaczanym IP. W przyszłym roku planowany jest debiut pierwszego filmu z serii, który już jakiś czas temu został zaprezentowany na nowym ujęciu. Twórcy mogą także pracować nad przynajmniej jedną nową odsłoną gry.

Źródło: https://gamingbolt.com/monster-hunter-world-iceborne-upcoming-dev-diary-teases-the-final-stand

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition