Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2020 09:48
śniegu już nigdy nie będzie zwiastun premiera
730V

Śniegu już nigdy nie będzie. Polski kandydat do Oscara na pierwszym zwiastunie

Od początku sierpnia wiemy już, że film "Śniegu już nigdy nie będzie" powalczy o Oscara - film został wytypowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej do zmagań o złotą statuetkę. Pora dzisiaj przyjrzeć się jego zwiastunowi.

"Śniegu już nigdy nie będzie" właśnie doczekało się pierwszej zajawki, która przybliża fabułę. Film opowiada o młodym chłopaku, który trudni się masażem bardzo bogatych ludzi. Mężczyzna w trakcie swojej pracy poznaje życiowe losy i problemy tych osób.

Za reżyserię "Śniegu już nigdy nie będzie" odpowiada Małgorzata Szumowska (autorka "Córki boga" i "Twarzy"") i Michał Englert. W postać głównego bohatera wciela się natomiast Alex Utgoff, którego mogliśmy zobaczyć wcześniej w 3 sezonie "Stranger Things" od Netflixa. Oprócz niego w filmie zobaczymy Maję Ostaszewską, Agatę Kuleszę, Weronikę Rosati, Katarzynę Figurę, Andrzeja Chyrę, Łukasza Simlata i Krzysztofa Czeczota. 

Do kinowej premiery w Polsce prawdopodobnie dojdzie w październiku 2020 r. Ze względu na pandemiczną sytuację dystrybutor nie deklaruje jeszcze dokładnego dnia premiery. Film jest polskim kandydatem do walki o Oscara. Wyjątkowo w tym roku do zmagań o złotą statuetkę dopuszczono filmy z premierami w platformach VOD.

Źródło: YouTube

Tagi: film Oscary polska Śniegu już nigdy nie będzie