Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 08:56
The Last of Us 2 Dina
5412V

The Last of Us 2 z ciekawym materiałem. Aktorka użyczająca twarzy Dinie, spotyka swoją postać w grze

Zobaczenie swojej twarzy w grze jest co najmniej unikatowym doświadczeniem, o czym mogła się przekonać Cascina Caradonna. Aktorka w końcu rozpoczęła swoją przygodę z The Last of Us 2, co możemy sprawdzić na najnowszym nagraniu.

Cascina Caradonna współpracowała z Naughty Dog przy The Last of Us 2, choć zajmuje się nie tylko występowaniem w kolejnych filmach czy grach. Caradonna jest również YouTuberką, która w końcu postanowiła zmierzyć się z jednym z ostatnich hitów Sony, w którym użyczyła swojej twarzy. Przypomnijmy, że to aktorka Shannon Woodward, którą mogliśmy zobaczyć w serialu "Westworld" zagrała tę postać.

Jak najpewniej wiecie, pierwsze spotkanie z Diną w The Last of Us Part II następuje całkiem szybko. Dla aktorki zobaczenie własnej twarzy okazało się emocjonującym przeżyciem, pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Trzeba przyznać, że twarz Diny została odtworzona w grze z dbałością o wszelkie detale, a jak sama Caradonna podkreśliła, "poznaje swoją twarz sprzed kilku lat".

Dla wielu graczy przygoda z The Last of Us 2 nadal się nie kończy. Naughty Dog chętnie rozwija swoją najnowszą grę, oferując szereg nowości, między innymi różnorodne tryby czy też dorzucając specjalne nagrody za ukończenie produkcji na najtrudniejszym poziomie. Nadal jednak musimy zaczekać na szczegóły rywalizacji PVP.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/girl_who_face_modelled_the_last_of_us_2s_dina_reacts_to_seeing_herself_in-game

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II