Iza Łęcka Iza Łęcka 25.08.2020 11:48
Call of Duty Black Ops Cold War
3862V

Call of Duty Black Ops: Cold War przecieka - znamy fabułę i tryby. Brak bezpłatnej aktualizacji do PS5 i XSX

Treyarch nie może liczyć na komfortową prezentację Call of Duty: Black Ops Cold War. Pierwsze szczegóły nowego Call of Duty zostały odnalezione w ubiegłorocznej strzelance. Wyczekujmy kontynuacji wydarzeń z pierwszego Call of Duty: Black Ops.

Po niepokojącym, klimatycznym zwiastunie, który niespodziewanie został zmieniony, sympatycy Call of Duty odliczali dni do następnego pokazu. Już jutro odbędzie się prezentacja Call of Duty: Black Ops Cold War, tymczasem gracze doszukali się szczegółów gry w plikach Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone.

Black Ops Cold War to kontynuacja pierwszego Black Ops

Możemy liczyć na szczegółowe informacje dotyczące fabuły nowej odsłony – nowe Black Ops Cold War stanowi kontynuację pierwszego Black Ops:

„Ikoniczna seria Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War - bezpośrednią kontynuacją oryginalnego i ulubionego Call of Duty®: Black Ops.

Black Ops Cold War zrzuci fanów w głąb niestabilnej, geopolitycznej zimnej wojny na początku lat 80-tych. Nic nie jest takie, jak się wydaje – w porywającej kampanii dla pojedynczego gracza, śmiałkowie staną twarzą w twarz z historycznymi postaciami i trudną prawdą, walcząc na całym świecie w tak kultowych miejscach, jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja, sowiecka siedziba KGB i inne.

Jako elitarni agenci, podążycie śladami tajemniczej postaci o imieniu Perseusz, który jest na misji destabilizującej globalną równowagę sił i zmieniającej bieg historii. Zejdź do mrocznego centrum tego globalnego spisku wraz z takimi kultowymi postaciami jak Woods, Mason i Hudson oraz nową obsadą agentów, którzy próbują powstrzymać tworzący się spisek.”

Zapowiedziano także, że obok fabularnej kampanii, w grze znajdzie się sprzęt z okresu zimnej wojny, który będziemy wykorzystywać w trybie multiplayer oraz podczas zmagań z zombiakami.

Możemy również wyszczególnić istotną informację – jeden z dodatków trzeba odebrać do 13 listopada 2021 roku, co sugeruje, że właśnie 13 listopada 2020 roku zagramy w nowego Call of Duty. Zazwyczaj owe zawartości muszą zostać wykorzystane na rok od premiery.

Call of Duty Black Ops: Cold War bez bezpłatnej aktualizacji do PS5 i Xboksa Series X

Co więcej, gracze doszukali się informacji o Standardowej Wersji oraz Edycji Ultimate – zamawiając grę w zwykłym wydaniu nie otrzymamy wersji na dwie generacje. Activision pozwoli łatwo przejść z PlayStation 4 na PlayStation 5 i Xboksa One na Xboksa Series X, wyłącznie po zakupie specjalnego wydania.

Call of Duty: Black Ops Cold War Ultimate Edition zawiera również: Land, Sea and Air Pack (3 skorki operatorów, 3 skórki pojazdów, 3 schematy broni), Battle Pass (1 sezon + przeszkoczenie 20 poziomów) i Confrontation Weapons Pack.

Zamawiając grę przed premierą otrzymamy wcześniejszy dostęp do otwartej bety i ikonicznego operatora Franka Woodsa. Gracze otrzymają awans o 10 poziomów w Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone.

Przedstawione zostały szczegóły trybów oraz wspomniano o trybie nocnym w Call of Duty: Warzone!

Źródło: https://charlieintel.com/black-ops-cold-war-editions-leaked-via-mw-files/62051/
https://charlieintel.com/black-ops-cold-war-description-revealed-via-mw-game-files/62047/

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch