Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2020 12:46
Warframe
908V

Warframe z nowym, wielkim światem i mechami za darmo. Premiera aktualizacji Heart of Deimos

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jeszcze dzisiaj dojdzie do premiery najnowszego rozszerzenia Warframe, czyli Heart of Deimos.

Dzięki darmowej aktualizacji Heart of Deimos otrzymujemy świeży świat do eksploracji. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z tak ogromnymi rozmiarami, jak w gratisowym rozszerzeniu Plains of Eidolon, tylko z mniejszą skalą lokacji. Deweloperzy obiecują jednak, że przestrzeń została lepiej zagospodarowana i jest nawet mocniej wypełniona atrakcjami.

Najważniejszą nowością w rzeczonej aktualizacji są dwunożne maszyny, zwane "Necromechami". Wskakując w taki "pancerz" uzyskujemy zupełnie nowe możliwości bojowe. Jak to wygląda w akcji możecie sprawdzić w poprzednim newsie. Do sprawdzenia najnowszej aktualizacji Warframe zachęca też nowy zwiastun, który znajdziecie poniżej. Aktualizacja dzisiaj zostanie udostępniona na PS4, XOne i PC. Do końca tygodnia Heart of Deimos ma trafić na Switch.

Warto pamiętać w kontekście Warframe, że tytuł zmierza na PS5 i Xbox Series X. Temat potwierdzili już sami deweloperzy, o czym przeczytacie szerzej tutaj.

Tagi: Digital Extremes Warframe