Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2020 09:01
Netflix Dragon's Dogma
988V

Dragon's Dogma wygląda dobrze na zwiastunie! Netflix pokazuje nową animację na podstawie gry

Netflix pokazał już, że potrafi tworzyć bardzo mocne animacje na bazie gier (vide Castlevania). W kolejce po sukces ustawił się już serial "Dragon's Dogma". Dziś mamy okazję pierwszy raz zobaczyć go w ruchu.

Po pierwszych grafikach z serialu "Dragon's Dogma" przychodzi wreszcie pora na zwiastun szykowanej przez Netflix animacji. Firma ujawniła już, że do premiery pierwszego sezonu "Dragon's Dogma" dojdzie na platformie Netflix już 17 września.

Serial "Dragon's Dogma" to oczywiście adaptacja fabuły ze słynnej gry wydanej przez Capcom w 2012 roku. Tytuł utrzymany w klimatach fantasy doczekał się wzbogaconego i ulepszonego wydania Dark Arisen w 2017 roku. Sprzedaż marki nigdy nie była jakaś szczególnie wysoka, więc podjęcie akurat tego tematu stanowi zaskoczenie. Animacja i wykonanie netflixowej produkcji wygląda przy tym bardzo przyzwoicie. Możemy więc spodziewać się ciekawego serialu, który zadowoli fanów fantasy i przede wszystkim gry Dragon's Dogma.

Przy okazji sprawdźcie zwiastun kolejnej gorącej nowości od Netflixa, czyli 4 sezonu "The Crown", który trafi do oferty w listopadzie.

Źródło: YouTube/Netflix

Tagi: dragon's dogma Netflix serial