Iza Łęcka Iza Łęcka 25.08.2020 08:48
The Game Awards 2020
619V

The Game Awards 2020 będzie największą imprezą w cyklu. Geoff Keighley już planuje kolejne wydarzenie

Zbliżający się gamescom nie będzie ostatnim tegorocznym wydarzeniem, na które Geoff Keighley zaprosi graczy z całego świata. Pomimo utrudnionych możliwości ze stworzeniem eventów, możemy powoli przygotowywać się do The Game Awards 2020 – zapowiada się największa jak dotąd impreza.

W tym specyficznym roku Geoff Keighley nie szczędzi sympatykom gier atrakcji. W ramach Summer Game Fest zobaczyliśmy wiele zapowiedzi czy fragmentów rozgrywki przeróżnych produkcji, czego bardzo dobrym podsumowaniem będzie zbliżający się wirtualny gamescom. Sam zainteresowany już zdążył kilkukrotnie zaprosić na gamescom Opening Night Live, które zostanie po brzegi wypełnione kolejnymi materiałami przede wszystkim z poznanych już gier.

Nie możemy jednak zapomnieć o imprezie, która stała się wizytówką dziennikarza. Podczas ostatniego wywiadu na łamach IGN-u, Keighley odniósł się do kwestii tegorocznego The Game Awards, które zgodnie z planem ma się odbyć, jednak w nieco zmienionej formie:

"Tak... (...) mamy bardzo ciekawy plan na tegoroczny pokaz. Na pewno to zrobimy. Wiele osób pyta: "Opóźnicie imprezę? Oscary są przekładane, czy przełożycie The Game Awards?" Zdecydowanie nie.”

Co więcej, Kanadyjczyk zapowiedział, że w tym roku będziemy mieć do czynienia z największym jak dotąd The Game Awards, a stosownych informacji możemy się spodziewać „w nadchodzących tygodniach”. Obecnie ekipa z wytężeniem pracuje nad wszelkimi koncepcjami dotyczącymi show.

"Jest dużo pracy i, szczerze mówiąc, nasz zespół pracuje po godzinach, planując  jak przedstawić wydarzenie, by uczcić [dokonania-red.] naszej branży bardziej niż dotychczas. Więc zamierzamy zrobić kilka rzeczy, nadal mamy nadzieję, że zrobimy jakiś pokaz i go udostępnimy, ale prawdopodobnie nie będziemy w stanie zrobić "tradycyjnego" show w tym roku, choć impreza na pewno się odbędzie."

Trzeba przyznać, że tegoroczne The Game Awards może obfitować w wiele głośnych materiałów, bowiem obecny rok jest wyjątkowy – w okolicy świąt na rynku zawitają PS5 i Xbox Series X, a nie możemy również zapomnieć o kilku grach, których debiuty zostały głośno przyjęte przez graczy. The Game Awards 2020 może być pod wieloma względami okazalsze. Jak na razie jednak pozostaje nam oczekiwać do czwartkowego rozpoczęcia gamescomu – tutaj również zapowiada się niemało atrakcji.

Źródło: https://www.ign.com/articles/the-2020-game-awards-is-still-happening-online-and-its-the-biggest-one-yet-ign-unfiltered

Tagi: gamescom Geoff Keighley The Game Awards the game awards 2020