Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2020 18:51
Wychowane przez wilki Ridley Scott
2011V

Wychowane przez wilki na pełnym zwiastunie. Ridley Scott może zapewnić nowy hit HBO

Ridley Scott stworzył dla HBO nowy serial. „Wychowane przez wilki” otrzymał nowy zwiastun i trzeba przyznać, że produkcja jest bardzo intrygująca. Zobaczcie materiał zapowiadający świetnie wyglądający świat.

HBO ma na koncie wiele mocnych seriali, ale „Wychowane przez wilki” ma dużą szansę zostać najnowszą niespodzianką stacji. Firma opublikowała właśnie nowy zwiastun i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze. Serial przedstawi historię dwóch androidów, których zadaniem jest wychowywanie dzieci na obcej planecie. Jak za chwile się przekonacie – nie wszyscy są zgodni, co do słuszności tej misji.

Ridley Scott zaproponował widzom wiele fantastycznych produkcji („Obcy – ósmy pasażer Nostromo”, „Łowca androidów”, „Gladiator”, „Hannibal”, „Helikopter w ogniu”) i akurat ten twórca nie zawodzi, więc możemy liczyć na przynajmniej dobrą produkcję. Mam jednocześnie wrażenie, że z „Wychowane przez wilki” może wyrosnąć coś naprawdę mocnego, ponieważ widzimy właśnie drugi zwiastun (zobaczcie też pierwszy) i ponownie historia intryguje jednym – światem.

Wychowane przez wilki” zadebiutuje na HBO GO już 4 września i widzowie w tym dniu zobaczą sam wstęp do opowieści. Sezon został podzielony na dziesięć odcinków, więc w następnych tygodniach będziemy poznawać nowe IP.

Źródło: YouTube.com

Tagi: HBO Ridley Scott trailer Wychowane przez wilki zwiastun