Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2020 10:51
spider-man ps4
6758V

Gry na PS4 w promocji. Wyprzedaż ekskluzywnych produkcji z PlayStation 4

Na aktualnej generacji zagraliśmy w wiele znakomitych gier stworzonych na zlecenie Sony. Duża część z owych produkcji wylądowała w nowej promocji, dzięki której możecie między innymi Spider-Man jest do nabycia w bardzo korzystnej cenie.

W zeszłym tygodniu Sony rozpoczęło kolejną cyfrową promocję na PlayStation Store, za sprawą której możemy zakupić kilka produkcji w dobrych cenach. Najnowsza oferta przygotowana przez RTV Euro AGD przypadnie jednak do gustu fanom pudełek, gdyż zawiera przecenione gry przygotowane na zlecenie Sony. Na liście odnaleźć można między innymi Spider-Mana, Days Gone, God of War czy też NiOh 2.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na Spider-Mana (59,90 zł), NiOh 2 (99 zł), Days Gone (69 zł) czy też Dreams (79 zł). Niestety, oferta nie uwzględnia jeszcze najświeższych hitów Sony (The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima), ale na liście znajdziecie tegoroczne tytuły.

Gry w promocji

Sprawdźcie również promocję Cenegi na gry w pudełkach oraz okazałą ofertę Nintendo.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wyprzedaz-gier-ekskluzywnych-na-playstation-4-w-rtv-euro-agd-marvels-spider-man-za-5990-zl/

Tagi: playstation 4 promocja promocja na gry promocja na gry ps4 ps4