Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.08.2020 17:43
Camper Flipper RV Renovation
723V

PlayWay szykuje gry dla miłośników kamperów. Poznajcie Camper Flipper i RV Renovation

Rodzimy PlayWay jest niekwestionowanym liderem rynku symulatorów - oczywiście pod względem liczby wypuszczanych na rynek co roku tytułów. Tym razem wydawca zapowiedział kolejne dwie produkcje o tym samym temacie - renowacji kamperów.

Pierwszą z produkcji jakie zapowiedział PlayWay jest Camper Flipper, gra o lżejszym klimacie, nieco parodiująca tematykę zbierania złomu przez patologicznych złomiarzy-mechaników. W tej propozycji będziemy remontować całkowicie zdewastowane maszyny od środka jak i od zewnątrz, malując je w przeróżne wzorki niczym zawodowi artyści street artu.

Kolejnym tytułem jest zaś RV Renovation Simulator, czyli gra podchodząca nieco poważniej do tegoż samego tematu. W tym symulatorze będziemy mogli naprawić pojazd od strony czysto mechanicznej - ogarnąć silnik, hamulce, zmienić koła i inne tego typu rzeczy. Następnie dzięki katalogowi mebli rodem z Ikei czy Simsów odświeżymy wnętrze pojazdy w iście luksusowym stylu.

Obie produkcje mają zadebiutować "w najbliższym czasie", czyli zapewne za co najmniej kilkanaście miesięcy, o ile w ogóle gracze będą zainteresowani otrzymaniem tego typu pozycji. Oczywiście platformą docelową jest tradycyjnie PC.

Tak, to będzie jakaś 100 nadchodząca gra z portfolio PlayWaya, więc śmiało można uznać, że wydawca nie oszczędza na eksperymentowaniu.

Źródło: YouTube

Tagi: camper flipper PlayWay polskie gry rv renovation symulatory