Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.08.2020 15:30
Medieval Dynasty we wczesnym dostępie
3095V

Medieval Dynasty z datą wczesnego dostępu. Symulator średniowiecza z otwartym światem może zachwycić

Twórcy wyczekiwanego symulatora życia w średniowieczu ogłosili właśnie, że zbliżają się do wydania wersji we Wczesnym Dostępie na Steam. Premiera już w przyszłym miesiącu. 

Medieval Dynasty to wyjątkowo ciekawy projekt, o którym wspominaliśmy Wam już w kwietniu tego roku. Pokazano wtedy liczne materiały z gry, zwiastuny oraz kilka ciekawostek na jej temat. Wielu graczy porównywało ambitne dzieło powstające we współpracy Toplitz Productions i Render Cube do Kingdom Come: Deliverance (jeśli jakimś cudem nie słyszeliście o produkcji, zapraszam do naszej recenzji) i trzeba przyznać, że jest w tym trochę racji. 

I, jak wspominaliśmy, jeszcze w tym roku obiecano możliwość sprawdzenia gry we Wczesnym Dostępie. Słowo się rzekło, a twórcy udowodnili, że nie zamierzają rzucać tego, co mówili, na wiatr. Ogłoszono oficjalnie, że Medieval Dynasty w wersji earla access wystartuje już 17 września na platformie Steam

CEO ekipy odpowiedzialnej za grę, Toplitz Productions, nie krył zadowolenia tak sprawnym obrotem spraw i przyznał, że jest bardzo podekscytowany wizją premiery

Cieszymy się, że możemy zaprezentować poprzez Medieval Dynasty kolejny ważny kamień milowy z naszej serii Dynasty w wersji Wczesnego Dostępu już od 17 września. Zespół ciężko pracował, aby zapewnić graczom jak najbardziej realistyczne życie we wczesnym średniowieczu. Gra połączy różne gatunki z pięknym otwartym światem - dlatego z niecierpliwością czekamy na opinie i pomysły społeczności. Z pewnością wpłynie to na ścieżkę dalszego rozwoju gry!

Jak zapatrujecie się na premierę? Zamierzacie dać szansę projektowi już teraz? Dajcie znać w komentarzach, a tymczasem rzucicie okiem na ostatnią aktualizację wideo na temat gry, aby lepiej ją poznać:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/medieval-dynasty-enters-early-access-on-september-17th/

Tagi: Medieval Dynasty Steam wczesny dostęp