Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.08.2020 16:17
Dragon Ball Z: Kakarot. W A New Power Awakens SSJ Blue (SSGSS)
1539V

Dragon Ball Z: Kakarot. W A New Power Awakens zobaczymy SSJ Blue

Bandai Namco nieustannie walczy o rozwój swoich flagowych produkcji z uniwersum Dragon Balla, dzięki czemu wydany na początku roku Dragon Ball Z: Kakarot wkracza w kolejną fazę Dragon Ball Super.

Obok Naruto i One Piece, Dragon Ball jest najważniejszą marką anime w portfolio Bandai Namco, dlatego japoński wydawca stara się wycisnąć ze smoczych kul tak dużo jak to tylko możliwe, skupiając się na ciągłym wspieraniu nawet czteroletnich tytułów. 

Ważne ogłoszenia otrzymały ostatnio zarówno Dragon Ball: FighterZ jak i Dragon Ball: Xenoverse 2, więc wydany w styczniu Kakarot też nie mógł ominąć takiej okazji. CyberConnect2 wciąż pracuje w pocie czoła nad kolejnym DLC wprowadzającym do gry pierwsze fabularne rozdziały Dragon Ball Super, a co za tym idzie, w końcu zobaczymy Golden Friezę, a także boską przemianę Goku i Vegety.

Z tej okazji Bandai Namco wypuściło parę screenów z rozgrywki prezentujących jak prezentują się SSJ Blue Goku i SSJ Blue Vegeta. Niestety jeszcze nie wiemy kiedy nasi bohaterowie w formach Super Saiyan God Super Saiyan będą mogli skopać tyłki swoim przeciwnikom.

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot