Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.08.2020 12:57
Fall Guys
610V

Fall Guys z kolejnymi crossoverami. Strój nawiązujący do Enter the Gungeon i charytatywna akcja

Pisaliśmy już o crossoverze Fall Guys z Team Fortress 2. To jednak tylko początek takich przedsięwzięć ze strony deweloperów tego hitu.

Mediatonic zamierza dalej angażować się w crossovery w Fall Guys, po tym jak w grze pojawiły się skórki nawiązujące do Gordona Freemana i Alyx z serii Half-Life, do Jacket z Hotline Miami i wreszcie do The Scout z Team Fortress 2, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

Teraz autorzy Fall Guys ujawnili kolejny crossover - tym razem z twórcami wspaniałego Enter the Gungeon. Strój, dzięki któremu możemy przemienić się w jednego z przeciwników z Enter the Gungeon, trafił już do Fall Guys i będzie dostępny tylko przez kilka dni.

Mediatonic już zapowiada, że w grze pojawi się znacznie więcej strojów, nawiązujących do innych tytułów. Obecnie deweloperzy prowadzą zbiórkę na cele charytatywne. Firma, która wpłaci największą sumę dla instytucji charytatywnej Special Effect, pomagającej osobom niepełnosprawnym, będzie mogła sobie wybrać skórkę w grze z wybranym przez siebie motywem. Póki co prowadzą autorzy Warframe, którzy zadeklarowali, że wpłacą organizacji 20 tysięcy dolarów.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-08-18-fall-guys-will-create-crossover-skins-for-developer-donations-to-special-effect

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic