Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 20:27
PS4 DualShock 4 bez tajemnic.
1724V

PS4 DualShock 4 bez tajemnic. Prezentacja przedstawia działanie kontrolera

Gracze przygotowują się już do premiery PS5, ale nadal pojawiają się materiały dotyczące aktualnej generacji, które mogą zainteresować i nawet zaskoczyć wielu graczy. Zobaczcie szczegółowy film prezentujący działanie DualShocka 4 z PlayStation 4.

Wielu naszych czytelników ma w domach przynajmniej jeden egzemplarz DualShocka 4, ale zastanawialiście się kiedyś, jak działa kontroler do PlayStation 4? Na kanale Branch Education pojawił się dokładny materiał pokazujący sprzęt z aktualnej generacji.

Specjaliści pokazują wszystkie elementy pada, ujawniają jego drobne detale i przedstawiają najważniejszy fragment – wdzieliście do czego służy ten metalowy dysk przedstawiony na samym początku?

Pewnie tylko nieliczni zdecydowali się na rozłożenie pada do PS4, a tutaj otrzymacie dokładny przekrój sprzętu oraz zerkniecie na wszystkie części – nie tylko przycisków czy też analogów, ale nawet informacje dotyczące wibracji oraz poszczególnych detali z płyty drukowanej.

Mam szczerą nadzieję, że podobny materiał powstanie z DualSense. Sony wczoraj rozpoczęło kampanię promocyjną PS5 prezentując reklamę ujawniającą możliwości tego kontrolera, a nawet przeczytaliśmy kilka ciekawych informacji na temat sprzętu.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/08/this_is_how_your_ps4_controller_works

Tagi: DualShock dualshock 4 playstation 4 ps4