Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.08.2020 10:39
IKEA Animal Crossing
1054V

IKEA korzysta z Animal Crossing: New Horizons w promocji swoich mebli

Sukces Animal Crossing: New Horizons jest niesamowity - sprzedano już ponad 22 mln kopii exclusive'a Switch. Wiele firm zauważa tę zajawkę i próbuje ją wykorzystać na swoją korzyść. 

Jedną z firm, która próbuje podpiąć się pod szajbę na Animal Crossing: New Horizons jest IKEA. Szwedzka korporacja, znana z wytwarzania mebli na skalę masową, przygotowała niedawno nowy katalog na 2021 rok. Oprócz poważnej oferty firmy, przygotowano też żartobliwą, alternatywną wersję katalogu, wykonaną przy użyciu elementów wizualnych z Animal Crossing: New Horizons.

Katalog powstał na potrzeby tajwańskiego rynku. Poniżej znajdziecie wybrane zdjęcia z tego dziełka. Pełny zbiór grafik znajdziecie w naszej galerii. Materiały pojawiły się na profilu Facebook tajwańskiego oddziału IKEA.

W kontekście Animal Crossing: New Horizons warto wspomnieć o ostatniej aktualizacji gry, która wprowadziła szereg ważnych zmian (m.in. możliwość wykonywania backupów swoich dzieł). W drodze są już kolejne rozszerzenia i aktualizacje do tej niezwykle popularnej produkcji.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/08/random_furniture_giant_ikea_recreates_its_2021_catalogue_in_animal_crossing_new_horizons

Tagi: animal crossing Animal Crossing: New Horizons Animal Crossing: New Leaf ikea Nintendo Nintendo EAD switch