Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.07.2020 12:11
Animal Crossing
704V

Animal Crossing: New Horizons pozwoli na backup wyspy i senne podróże. Darmowe atrakcje na zwiastunie

Sukces Animal Crossing: New Horizons jest oszałamiający. Gra stała się jedną z najlepiej rozchodzących się produkcji 2020 roku nie tylko w USA, ale również w Europie.

Nintendo wie, że najlepiej kuć żelazo póki gorące. W związku z tym w Animal Crossing: New Horizons w te wakacje pojawi się jeszcze sporo świeżych atrakcji, które ujawnia poniższa reklama.

Nintendo szykuje przede wszystkim dla posiadaczy Switch i Animal Crossing: New Horizons darmową  aktualizację, która wprowadzi szereg ciekawych wydarzeń. W każdą niedzielę sierpnia podziwiać będzie można zimne ognie (a nawet projektować taki pokaz osobiście). Ponadto w grze pojawi się asystentka Luna, dzięki której zwiedzimy w snach udostępnione wyspy innych graczy. W snach nie będzie można nic zmodyfikować w zwiedzanych miejscówkach.

Oprócz tego Nintendo zapowiada usługę "backupowania" i przywracania zachowanych w Chmurze wysp, która zostanie włączona 30 lipca. Pozwoli to na bezproblemowe odzyskanie wyspy np. po utracie lub zniszczeniu posiadanego egzemplarza konsoli.

Następna darmowa aktualizacja do Animal Crossing: New Horizons pojawi się na jesieni 2020 r.  Tylko w Japonii rozeszło się już ponad 5 mln sztuk rzeczonego exclusive'a ze Switch.

Źródło: https://www.cnet.com/news/animal-crossing-new-horizon-adds-dreaming-island-backup-on-july-30/

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo