WoodZone. W polskiej grze wcielimy się w drwala. Zwiastun, demo i start zbiórki

News
504V
WoodZone. W polskiej grze wcielimy się w drwala. Zwiastun, demo i start zbiórki
Bartosz Dawidowski | 21.08.2020, 11:56

Polskie studio DeSand, wspierane przez wydawcę Ultimate Games SA, przygotowuje ciekawy tytuł, w którym wcielamy się w drwala. Sprawdźcie pierwsze materiały i zajawkę z WoodZone.

WoodZone to tytuł łączący motywy menadżerskie i konstrukcyjne. W grze naszym zadaniem jest stworzenie prężnego przedsiębiorstwa zajmującego się pozyskiwaniem i obróbką drewna.

W WoodZone zaczniemy przygodę jako skromny drwal. Po czasie dorobimy się lepszego sprzętu, tworząc własny, prężnie rozwijający się biznes. Na tym motywie skupia się zwiastun gry, który znajdziecie poniżej.

Warszawska firma potrzebuje zebrać na Kickstarterze niecałe 12 tysięcy dolarów, by dokończyć produkcję gry. Czy projekt warto wesprzeć (możecie to zrobić w tym miejscu)? Najlepiej przekonać się o tym testując demo WoodZone. Wersja demonstracyjna gry dostępna będzie przez 12 godzin dla każdej osoby, która wesprze finansowo projekt na Kickstarterze.

Poprzednia wersja dema WoodZone była już udostępniana wcześniej - w trakcie pierwszej edycji Festiwalu Gier Steam. W finalnej wersji gry pojawi się opcja zabawy kooperacyjnej w multiplayerze.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper