Iza Łęcka Iza Łęcka 21.08.2020 09:35
gamescom 2020 Opening Night Live
1092V

gamescom 2020: Opening Night Live przedstawi ponad 20 gier. Geoff Keighley zapowiada sporo atrakcji

Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami Opening Night Live, czyli wydarzenia, które miało zainaugurować gamescom 2020. Pokaz nie może odbyć się w Kolonii, jednak organizatorzy targów nie rezygnują i wraz Geoffem Keighleyem zapraszają graczy na prezentację.

Pomimo tegorocznych ograniczeń, podczas ostatnich kilku miesięcy gracze nie mogą narzekać na częstotliwość odbywających się pokazów. Geoff Keighley od tygodni zaprasza na kolejne imprezy odbywające się w ramach Summer Game Fest, którego "wisienką na wielkim torcie letnich imprez" będzie zbliżający się gamescom. Gracze już w najbliższy czwartek będą uczestniczyć w Opening Night Live, czyli dużej konferencji, podczas której zobaczymy tytuły dla każdego.

Organizator potwierdził, że Opening Night Live będzie trwać dwie godziny, w trakcie których zostaniemy uraczeni prezentacjami ponad 20 gier – od next-genowych tytułów AAA, po mniejsze, niezależne pozycje. Keighley ponownie wspomina o przedstawieniu interesujących gier.

Koniec miesiąca (28-30 sierpnia) zapowiada się niezwykle intensywnie, bowiem będziemy świadkami wielu prezentacji gier, choć organizatorzy jeszcze nie udostępnili planu transmisji. W 2020 roku, z wiadomych przyczyn, przyjazd graczy oraz dziennikarzy do Kolonii nie jest możliwy, ale gamescom i tak będzie obfitował w pokazy największych produkcji. Na naszej stronie znajdziecie relacje ze wszystkich prezentacji.

Pamiętajcie, że przed gamescom 2020: Opening Night Live szykuje się jeszcze jedna gratka dla sympatyków gier, filmów i komiksów – podczas DC FanDome zobaczymy między innymi „The Batman” oraz Batman Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League. Wydarzenie odbędzie się jutro.

Źródło: Twitter: geoffkeighley i summergamefest

Tagi: gamescom gamescom 2020 gamescom 2020 Opening Night Live Opening Night Live