Wasteland 3 wkrótce trafi do Xbox Game Pass. Twórcy prezentują kooperacyjne atrakcje

Gry
1023V
Wasteland 3 wkrótce trafi do Xbox Game Pass. Twórcy prezentują kooperacyjne atrakcje
Iza Łęcka | 21.08.2020, 08:08

Najnowszy zwiastun przypomina o nadciągającej premierze Wasteland 3. Gra będzie dostępna na trzech platformach, natomiast na dwóch z nich będzie można zapoznać się z pozycją w ramach abonamentu Xbox Game Pass. W tytule nie zabrakło trybu kooperacji – opublikowany materiał skupia się na owym elemencie.

Do premiery Wasteland 3 pozostał tydzień, a gra Inxile Enterainment zostanie udostępniona na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Klienci Xbox Game Pass zapoznają się z tytułem w ramach abonamentu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Będzie to ostatnia z czterech najnowszych gier oferowanych przez Microsoft użytkownikom Xbox Game Pass. Już teraz możecie zapoznać się z Microsoft Flight Simulator (PC), Battletoads (Xbox One i PC), w następny czwartek zagramy w Tell Me Why: Chapter 1 (Xbox One i PC), a od piątku otrzymamy dostęp do Wasteland 3 (Console & PC).

Zbliżając się do premiery, zespół Inxile Enterainment pragnie zachęcić do produkcji kolejnych graczy, a najnowszy materiał poświęcony został atrakcjom przygotowanym dla sympatyków kooperacji. Skute lodem Kolorado to niebezpieczne tereny, które możemy przemierzać u boku znajomych, wspólnie mierząc się z wszelkimi przeciwnościami losu.

Swego czasu Wasteland 3 trafiło na okładkę Game Informera, dzięki czemu mogliśmy sprawdzić dłuższy gameplay. Materiał znakomicie prezentuje rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper