Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2020 20:22
Wasteland 3 skorpion
905V

Wasteland 3 na długiej rozgrywce. 40 minut taktycznej walki

Premiera Wasteland 3 nadciąga, więc deweloperzy postanowili zaprezentować długi materiał z rozgrywki. Gracze mogą także liczyć na nadciągające szczegóły dotyczące gry, ponieważ studio chce w następnych dniach opowiedzieć o swoim wielkim tytule.

Wasteland 3 trafiło na okładkę najnowszego Game Informera, a dziennikarze otrzymali ekskluzywny wgląd w produkcję przygotowywaną przez ekipę Briana Fargo. Z tej okazji możemy liczyć na mnóstwo szczegółów dotyczących tytułu – deweloperzy chętnie opowiadają o pozycji, która pod koniec sierpnia zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Dzisiaj możemy sprawdzić nowy gameplay, który jest przeładowany taktyczną walką. Twórcy przybliżają nam także rozwój bohaterów, opowiadają o skillach, a nawet pozwalają spojrzeć na sporo eksploracji. Fani gatunku muszą wyczekiwać na tę premierę, ponieważ Wasteland 3 wygląda naprawdę solidnie.

W trakcie pojedynków każdy nasz ruch będzie związany z punktami akcji i właśnie dzięki nim zaatakujemy oponentów, skorzystamy ze specjalnych broni lub będziemy się poruszać. Oglądając rozgrywkę mam wrażenie, że deweloperzy chcą nam zapewnić znane atrakcje, które zostaną bardzo dobrze odebrane przez fanów tego IP.

Kolejny pokaz Wasteland 3 na pewno odbędzie się podczas lipcowej prezentacji gier Xbox Game Studios. Inxile Enterainment pracuje już nad następnym tytułem, ale trudno powiedzieć, czy otrzymamy choćby mały wgląd we wciąż tajemniczy projekt.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Inxile Enterainment Wasteland 3