Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 18:44
Iron Harvest
857V

Iron Harvest prezentuje Imperium Saksonii. Zwiastun pokazuje historię i jednostki frakcji

Iron Harvest zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca, więc deweloperzy przybliżają graczom kolejną frakcję. Najnowszy zwiastun pokazuje możliwości Imperium Saksonii – gracze mogą poznać potężne maszyny przygotowane do walk z wrogą armią.

Iron Harvest to jedna z tych gier, która powinna rozgrzewać wszystkich fanów strategii. Tytuł potrafi zachwycić świetnymi zwiastunami czy też dobrymi pomysłami związanymi z lokalizacją, ale deweloperzy nie mogą dłużej czekać i muszą mówić o konkretach.

KING Art Games w najnowszym materiale przybliża graczom Imperium Saksonii, które według przedstawionych informacji „było zawsze jednym z najbardziej wpływowych krajów w Europie”. Sytuacja na świecie uległa zmianie, a Wielka Wojna mocno wpłynęła na elity i arystokratów Imperium. Nie mając innego wyjścia, przedstawiciele frakcji muszą wziąć się do roboty, stanąć na polach bitew, by odzyskać swój honor i móc przetrwać.

Przedstawiony materiał nie tylko wprowadza nas w wydarzenia, ale co najważniejsze: pozwala spojrzeć na świetne jednostki. KING Art Games posiada kapitalnych projektantów, którzy w ciekawy sposób wykorzystują wizję alternatywnej rzeczywistości stworzonej przez Jakuba Różalskiego. Na te pomysłowe wojska patrzy się z przyjemnością.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Iron Harvest KING Art Games