Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2020 04:34
PS5 konsola
4826V

PS5 otrzyma „najlepszy zestaw gier, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w historii PlayStation”

Sony oficjalnie rozpoczęło dzisiaj kampanię marketingową PlayStation 5, więc podczas najnowszego wywiadu Eric Lempel postanowił wypowiedzieć na temat gier. Gracze mogą liczyć na ogromny zestaw zróżnicowanych tytułów, które trafią na PS5.

Sony zaprezentowało dzisiaj pierwszą reklamę PlayStation 5, która skupia się na kontrolerze DualSense, a następnie wybrani deweloperzy zdradzili możliwości kontrolera. Twórcy z całego świata pracują już nad grami zmierzającymi na PlayStation 5 i wszystkie zespoły zamierzają wykorzystać możliwości next-genowego pada do PS5.

Eric Lempel, starszy wiceprezes i szef globalnego marketingu Sony Interactive Entertainment, udzielił wywiadu redakcji Gamesindustry, w którym padła ważna deklaracja. Gracze mogą liczyć na wiele zróżnicowanych gier na PS5:

„Zawartość, która znajdzie się w oknie startowym i poza nim, jest niezwykle ekscytująca. Powiedziałbym, że jest to najlepszy zestaw gier, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w historii PlayStation, zarówno dzięki naszym zespołom Worldwide Studios i naszym partnerom z różnych wydawnictw na całym świecie. Ujawniliśmy niektóre z tych produkcji i oczywiście będzie ich więcej, ale sposób, w jaki deweloperzy mogą zaangażować się w pracę na tej platformie i stworzyć te nowe doświadczenia ze znanymi i nieznanymi IP, jest niezwykle ekscytujący”.

Sony chce w następnych tygodniach prezentować kolejne elementy PlayStation 5 i przedstawiać następne gry, które będą dostępne na rynku między innymi w okolicy premiery PS5. Firma rozpoczęła dzisiaj kampanię marketingową, więc możecie szykować się na konkretne informacje dotyczące japońskiego next-gena.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-08-20-playstation-launching-a-console-during-a-pandemic-is-a-massive-challenge-on-every-front

Tagi: Eric Lampel playstation 5 ps5 sony