Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2020 15:15
Justice League The Snyder Cut
1088V

Justice League The Snyder Cut na zajawce. Reżyser zapowiada pokaz zwiastuna

Zack Snyder podgrzewa atmosferę przed zbliżającym się DC FanDome. Na wydarzeniu na pewno zobaczymy pełny zwiastun nowej wersji „Justice League”. Reżyser przygotował zajawkę, która przedstawia kilka scen z filmu.

Zack Snyder od kilku miesięcy pracuje nad zaprezentowaniem nowej wersji „Justice League” i jego specjalna odsłona filmu zostanie przedstawiona szerokiej publice na DC FanDome. Reżyser postanowił podgrzać atmosferę i opublikował poniższą zajawkę.

Fani DC przez miesiące prosili wytwórnię o opublikowanie „Justice League The Snyder Cut”, ale jak już wiemy premiera nowej wersji odbędzie się w przyszłym roku. Historia zostanie zaproponowana widzom z HBO Max.

Zack Snyder wcześniej obiecał znacznie bardziej rozbudowaną opowieść, która rozbuduje wiele wątków, dorzuci kolejne i ma przedstawić nawet nowe postacie – te dobre oraz złe. Trzeba przyznać, że premiera „Justice League The Snyder Cut” może się okazać interesująca z prostego powodu: zobaczymy pierwotną wizję twórcy.

DC FanDome odbędzie się w sobotę i fani DC otrzymają szansę zapoznania się z wieloma ciekawymi projektami – między innymi Batman: Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League.

Źródło: Twitter: DiscussingFilm

Tagi: Justice League Justice League The Snyder Cut Zack Snyder