Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2020 12:48
Overwatch bohaterowie wyczekują na walkę
1009V

3 gry na weekend za darmo na Xboksa One. Microsoft oferuje strzelankę i wyścigi

Microsoft ponownie zaprasza graczy na „Dni grania za darmo”. Tym razem dzięki ofercie będziecie mogli zapoznać się z trzema produkcjami, wśród których wyszczególnić trzeba Overwatch. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować swoich umiejętności w strzelance Blizzarda, nadszedł dobry moment.

Gracze wciąż mają możliwość pobrania dwóch darmowych gier od Epic Games lub zainteresować się promocją na tytuły opracowane przez Nintendo, tymczasem, jak co czwartek, mamy okazję przedstawić naszej społeczności kolejną edycję Free Play Days. Oferta jest skierowana do abonentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

3 gry na weekend za darmo na Xboksa One

  • Overwatch
  • F1 2020
  • Wreckfest

Oferta „Free Play Days” to znakomita propozycja, by sprawdzić zaoferowane przez Microsoft gry. Na liście w ten weekend znaleźć można Overwatch, produkcję, która od dnia premiery została znacząco rozbudowana, a musimy przypomnieć, że tryb sieciowy z pierwszej części będzie zintegrowany z Overwatch 2. Nadal nie wiemy, kiedy Blizzard zaproponuje kontynuację, bowiem prace ciągle trwają.

Na liście znalazło się także F1 2020, a warto zwrócić uwagę, że wyścigi debiutowały 10 lipca 2020 roku. Jest to nowa produkcja Codemasters, która zebrała sporo pochwał w recenzjach. Gracze mogą także pobrać Wreckfest, tym samym również wskakując za kierownice samochodów, choć akcja nastawiona jest na dynamiczną rywalizację, przepełnioną licznymi kraksami i stłuczkami.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: F1 2020 gry za darmo gry za darmo na weekend Overwatch Wreckfest