Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 08:09
Quantum Error
486V

Quantum Error może nie trafić na rynek z PS5. Twórcy wspominają o 2021 roku

Studio TeamKill Media planowało zaoferować horror Quantum Error wraz ze startem PS5, jednak deweloperzy mogą nie zdążyć z zakończeniem prac do premiery nowej generacji. Otwarcie mówi się o debiucie w 2021 roku.

Quantum Error było prezentowane w trakcie weekendu, ale już pierwszy materiał nie zdobył przychylności graczy i nie porwał tłumów. Tytuł, w którym będziemy próbowali wygrać zmagania ze zmutowanymi stworami, pozbywając się ich z siedziby firmy Monad produkującej nowoczesne implanty, został osadzony w klimacie science-fiction. Nie brakuje niepochlebnych opinii dotyczących między innymi wykonania kreatur oraz samej rozgrywki. Zgodnie z założonym planem, deweloperzy chcieli, by ich najnowsza produkcja zadebiutowała na premierę PS5 – w tym wypadku dotrzymanie terminu będzie jednak niezwykle trudne.

W odpowiedzi na pytanie jednego z graczy, twórcy zaznaczyli, że premiera odbędzie się „najprawdopodobniej w 2021 roku”. Nieco zaskakujące jest stwierdzenie, iż jest wciąż „za wcześnie”, by przedstawić jakiekolwiek szczegóły.

Nowa generacja ma zadebiutować pod koniec roku, a zgodnie z plotkami oraz analizami PS5 trafi na rynek w listopadzie, więc TeamKill Media ma jeszcze pięć miesięcy na dokończenie prac, sprawdzenie i przetestowanie wszelkich elementów gry, by w jak najbardziej dopracowanej postaci mogła ona trafić w ręce graczy.

Wcześniej TeamKill Media bardzo chwaliło PS5 wspominając, że sprzęt został „stworzony z myślą o programistach”.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/06/15/quantum-error-release-date-may-move-2021/

Tagi: Quantum Error TeamKill Media