Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2020 12:45
Microsoft Flight Simulator samolot
904V

Microsoft Flight Simulator świętuje sukces gry przelotem nad Oceanią. Tytuł oszałamia widokami

Microsoft Flight Simulator zalicza się obecnie do najlepszych tegorocznych produkcji, więc Microsoft może świętować oczekiwany sukces. Deweloperzy przygotowali klimatyczny materiał przepełniony niesamowitymi krajobrazami. Tym razem zapraszamy do lotu nad Australią i Oceanią.

Fani gatunku symulatorów mogą zacierać rączki: Microsoft Flight Simulator zbiera pochwały w pierwszych recenzjach. Choć część graczy zgłasza problemy z wersją na Steam, musimy pamiętać, że tytuł jest dostępny w ramach abonamentu Xbox Game Pass, dzięki czemu część sympatyków latania może pobrać produkcję bez wydawania dodatkowych pieniędzy.

Microsoft świętuje sukces tytułu publikując nowy materiał. Ten zabiera graczy na lot, który niejednokrotnie zapiera dech w piersiach, przedstawiając charakterystyczne miejsca Australii i Oceanii z wysokości. Naszym oczom ukazują się więc charakterystyczne wyspy, miasto Melbourne, skała Uluru czy niesamowity błękit Oceanu Spokojnego. Produkcja amerykańskiej korporacji może pochwalić się wieloma cudownymi widokami.

Obecnie Microsoft Flight Simulator jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych, choć zapewniona zostanie również wersja na Xboksa One i Xboksa Series X. Nie możemy raczej oczekiwać tak pięknie prezentujących się lokacji na aktualnej generacji, ale next-gen może zapewnić wiele niezapomnianych przelotów.

Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji o Microsoft Flight Simulator, to oddział Xbox Polska przygotował ciekawy materiał podsumowujący wszelkie aspekty gry. Zobaczycie go poniżej.

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-flight-simulator-celebrates-launch-by-taking-us-across-oceania

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios