Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 15:11
Nintendo Switch Indie World
780V

Nintendo Switch Indie World zapowiedziane. Japończycy zapraszają na prezentację

Nintendo zaprasza wszystkich graczy na kolejny Indie World. Wydarzenie pozwoli graczom zapoznać się z szeregiem produkcji, które w następnych tygodniach zadebiutują na Nintendo Switchu.

Nintendo wciąż nie jest gotowe na zaprezentowanie wielkiego Nintendo Directa, podczas którego zobaczymy między innymi gry z serii Super Mario zmierzające na Nintendo Switch, ale zamiast tego firma właśnie zaprosiła zainteresowanych na Indie World.

Poprzedni Indie World odbył się w marcu i podczas wydarzenia nie zabrakło ciekawych gier. Firma postawiła na imprezę podobnej skali, ponieważ najnowszy Nintendo Direct również będzie trwał zaledwie 20 minut. Pokaz odbędzie się jutro, a dokładnie o godzinie 18:00 – standardowo zaprosimy naszą społeczność do wspólnego oglądania, a następnie przedstawimy stosowne podsumowanie.

Możemy podejrzewać, że na pokazie zobaczymy mniejsze pozycje, które zadebiutują na Nintendo Switchu w następnych tygodniach – jak wiadomo konsola Big N nadaje się idealnie do niezależnych perełek, a Nintendo chętnie promuje mniejsze studia.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ według dziennikarza Eurogamera, Nintendo może ujawnić powracający Skyward Sword:

Źródło: Twitter: NintendoUK

Tagi: Indie World Nintendo Indie World Nintendo Switch Indie World