Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 16:31
The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 niespodzianką Nintendo
1568V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 niespodzianką Nintendo? Dystrybutor wspomina o kolekcjonerce

Nintendo od miesięcy nie wspomniało o The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, ale najwidoczniej przedstawiciele Nintendo nie zapomnieli o grze. WT&T dodał edycję kolekcjonerską gry do swojego katalogu. To właśnie ta firma potwierdziła nowe wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon na sprzęt Big N.

Nintendo jeszcze dzisiaj przedstawi nowe gry niezależne zmierzające na Nintendo Switcha, ale na tym wydarzeniu nie usłyszymy o najważniejszych hitach przygotowywanych przez japońskiego producenta. Firma od miesięcy nie podaje szczegółów swoich najważniejszych gier, ale nadzieję na szybką premierę The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 rozbudził WT&T.

To właśnie ten europejski dystrybutor gier oraz sprzętu Nintendo wcześniej zdradził powstanie Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switcha, a teraz WT&T wrzuciło na listę swoich produktów The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 w dwóch wersjach: standardowej oraz kolekcjonerskiej.

Trudno powiedzieć, dlaczego WT&T akurat teraz wrzucił do swojej oferty The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, ale często takie ruchy są wykonywane w momencie, gdy firma przygotowuje się do zaoferowania sklepom nowych produkcji.

Z tego miejsca zapraszam naszą społeczność na tekst Rogera, który pochylił się nad nowościami szykowanymi przez Nintendo.

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 niespodzianką Nintendo

Źródło: https://nintendoeverything.com/european-distributor-lists-zelda-breath-of-the-wild-2-collectors-edition/

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)