Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 15:21
God of War promocja PS4
9802V

PlayStation Hits w promocji. Kapitalne gry z PS4 w bardzo dobrych cenach

Sony na aktualnej generacji zapewniło wiele kapitalnych gier i wiele z tych produkcji trafiło już do oferty PlayStation Hits. Teraz możemy sięgnąć po tytuły w bardzo dobrych cenach i naprawdę warto zainteresować się takimi produkcjami jak między innymi Uncharted czy też Bloodborne.

Nie wszyscy są przekonani do serii PlayStation Hits, ale jeśli nie przeszkadza Wam odświeżone pudełko (Sony dorzuciło czerwony pasek z napisem „PlayStation Hits”), to możecie rozważyć poniższe oferty. Znajdziecie tutaj świetne gry przygotowane na zlecenie Sony i w zasadzie posiadacze PS4 powinni zapoznać się z całym zestawem.

Jeśli jednak liczycie na najlepsze gry przygotowane przez japońską korporację i nie zamierzacie wydawać na produkcje za dużo pieniędzy – PlayStation Hits okaże się świetną opcją. Znajdziecie tutaj siedem gier (dziewięć licząc kolekcję) i w zasadzie każdej przygodzie warto poświęcić kilka wieczorów.

PlayStation Hits w promocji

W temacie promocji warto również spojrzeć na Xbox Ultimate Game Sale oraz odbierzecie za darmo Quake 3.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-z-serii-playstation-hits-na-playstation-4-od-4499-zl-na-allegro-18-08/

Tagi: gry w promocji playstation 4 promocja ps4 sony