Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 18:30
Quake III Arena
2636V

Quake 3 za darmo! Pobierajcie rakietowy klasyk

Quake 3 został właśnie udostępniony za darmo. Bethesda zaprasza do odbierania produkcji – oferta jest tym razem limitowana, więc lepiej teraz skorzystajcie z promocji zorganizowanej z okazji sukcesu ostatniego QuakeConu.

Quake III Arena ma już najlepsze lata dawno za sobą, ale nie oznacza to, że produkcja wciąż nie zaoferuje graczom przyjemnego strzelania. Bethesda doskonale zdaje sobie sprawę, że w swoim rękawie posiada mocny klasyk i postanowiła zaoferować go za darmo.

Tytuł możecie pobrać przez Bethesda Launcher przez najbliższe 72 godziny – jest to promocja przygotowana przez wydawcę z okazji sukcesu zbiórki zorganizowanej podczas QuakeCon at Home. Jest to na pewno dobra okazja do przypomnienia sobie tej wyjątkowej strzelanki – w końcu pozycja w swoim czasie świętowała duże sukcesy.

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że Quake powróci w blasku i pewnego dnia Bethesda przedstawi szerokiej publice zupełnie nową część. Ta seria potrzebuje mocnej gry, która sprawi, że ponownie będziemy godzinami walczyć o punkty i ekscytować się każdym fragiem.

Zamierzacie powrócić do Quake 3?

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: electronic arts Quake III Arena Raster Productions