Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2020 17:06
Batman Warner Bros. Montreal
2145V

Batman coraz bliżej! Twórcy opublikowali zajawkę i zapraszają graczy do zabawy

Warner Bros. Montreal przerwało zdecydowanie za długą ciszę i opublikowało tajemniczą zajawkę nowego Batmana. Twórcy zaprezentują grę już w tym tygodniu, więc gracze mogą szykować stroje Obrońcy Gotham.

Warner Bros. Montreal już w ubiegłym roku rozpoczęło publikację pierwszych zajawek nowego Batmana, ale deweloperzy nie mogli zaprezentować gry. Nie znamy jeszcze powodu, dlaczego przerwano kampanię marketingową, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku i już w najbliższy weekend zobaczymy nową przygodę Obrońcy Gotham.

Już w zeszłym tygodniu organizatorzy DC FanDome potwierdzili, że na wydarzeniu pojawi się nowa produkcja Warner Bros. Montreal, a teraz możemy zapoznać się z pierwszymi zajawkami. Na Twitterze pojawił się materiał oraz profil, a kolejną zagadkę znajdziecie na witrynie gry.

Redakcja Eurogamer już wcześniej potwierdziła, że ekipa z Montrealu ma pracować nad Gotham Knights. Tytuł zostanie ujawniony w najbliższy weekend i jego premiera odbędzie się jeszcze przed Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios. Pozycja w świecie Legionu Samobójców może trafić na rynek pod koniec 2021 roku.

Tagi: batman Warner Bros. Interactive