Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G przetrwał wymagający test. Zarysowanie, palenie i łamanie smartfona za 5949 zł

Gry
1493V
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G przetrwał wymagający test. Zarysowanie, palenie i łamanie smartfona za 5949 zł
Wojciech Gruszczyk | 17.08.2020, 15:49

Nie każdy zdecyduje się na specjalne zarysowanie lub podpalanie smartfona za blisko 6000 zł, ale nie musicie narażać swoich smartfonów na takie atrakcje. Pojawił się już konkretny materiał pokazujący wytrzymałość Samsunga Galaxy Note 20 Ultra 5G.

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Samsunga Galaxy Note 20 Ultra 5G, ale jeszcze przed tym wydarzeniem przeczytacie naszą recenzję najnowszej propozycji koreańskiego producenta. Nasz dziennikarz nie zdecydował się na ekstremalny test wytrzymałości, ale już teraz możemy sprawdzić, jak z takimi atrakcjami radzi sobie nowe urządzenie.

JerryRigEverything opublikował już specjalny test, na którym jak zawsze na początku sprawdził wytrzymałość wyświetlacza – ten został zabezpieczony przez nowe szkło Gorilla Glass Victus, które jednak nadal nie wprowadza gigantycznej rewolucji. Jak podał sam YouTuber „szkło to nadal szkło” i rysuje się przy 6-7 poziomie nacisku. Urządzenie jednak normalnie działa i nawet po podpaleniu zapalniczką można z niego korzystać. Bardzo dobrze wypada wyspa z aparatami, którą trudno zarysować. Smarfton ponownie oferuje ultrasoniczny czytnik linii papilarnych – propozycja działa pomimo zarysowania ekranu. Sprzęt także ciężko złamać, co w sumie nie jest dziwne biorąc pod uwagę cenę urzązenia.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G wypadł nieźle podczas testu JerryRigEverything – jak podaje sam zainteresowany, urządzenie nie wygina się pomimo mocnego nacisku.

Sprawdźcie również „zestaw gracza” przygotowany przez Samsunga i Microsoft. Znamy także pełną specyfikację urządzenia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper