Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.08.2020 13:47
Call of Duty
1475V

Call of Duty Warzone z ogromną aktualizacją dla graczy z Xbox One. Nabywcy PS4 i PC mogą być spokojni

Infinity Ward, twórcy najnowszego CoD-a i Warzone'a opublikowali nowego patcha. Gracze z Xboksa One są zmuszeni pobrać wiele plików, które posiadają już na dyskach.

Activision pracuje obecnie nad Call of Duty 2020, które powinno zostać niebawem ujawnione. Przy tym wszystkim wydawca, jak i samo studio odpowiadające za Call of Duty: Warzone, Infinity Ward, nie zapominają o aktualizowaniu swojego sieciowe hitu. Dzisiaj została wydana aktualizacja eliminująca irytujące błędy i wprowadzająca kilka poprawek.

Wszystko brzmi dosyć normalnie, nieprawdaż? Dopiero gdy spojrzymy na rozmiar łatki, zaczyna się robić gorąco. Patch na PlayStation 4 waży 1,2 GB, na komputerach osobistych 1,83 GB, a na Xboksie One ponad 66GB. Dlaczego? Infinity Ward oznajmiło, że z powodu nieprzewidzianego błędu podczas dostarczania plików na serwery Microsoftu, gra wymusza u posiadaczy current-genowej konsoli „zielonych” ponowne pobranie danych, które już mają zainstalowane na swoich dyskach.

Jeden z deweloperów zaznaczył, że studio obecnie współpracuje z Microsoftem w celu wyeliminowania tegoż błędu na przyszłość, aby posiadacze Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone nie musieli przy następnych patchach ponownie pobierać ogromną ilość plików.

Warto wspomnieć, że nowy Battlefield, czyli wielki konkurent serii Call of Duty, zaoferuje prawdopodobnie wielką wojnę, mieszczącą na jednej mapie 128 graczy.

Źródło: https://wccftech.com/new-cod-warzone-modern-warfare-update-massive-xbox/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward