Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 22:28
Apex Legends
941V

Apex Legends prezentuje atrakcje z 6. sezonu. Nowa Legenda wkracza do gry

Respawn Entertainment już w przyszłym tygodniu zaprosi wszystkich graczy na 6. sezon rozgrywek w Apex Legends, a już dzisiaj możemy zapoznać się z nowym zwiastunem. Materiał pokazuje możliwości oraz zabawki nowej Legendy.

Respawn Entertainment przybliża graczy do premiery 6. sezonu rozgrywek w Apex Legends. Twórcy mają teraz pewien problem, ponieważ w ostatnich tygodniach świat ciągle dyskutuje o kolejnej odsłonie Call of Duty i dziwnej kampanii promocyjnej produkcji. W dodatku deweloperzy nie oferowali graczom wielu nowości, więc społeczność musiała zaczekać na pozytywniejsze informacje.

Te nadeszły już w zeszłym tygodniu za sprawą pierwszej zapowiedzi nowego sezonu, a teraz otrzymaliśmy nowy materiał. Właśnie takimi trailerami sprzedaje się zawartość, ponieważ twórcy potrafią zachęcić do gry oraz nowej Legendy. Rampart nie tylko biega z wielką giwerą, ale może z niej zrobić wieżyczkę. Jest to na pewno efektowne wykorzystanie giwery.

Wśród nowości Respawn Entertainment przygotowało także nowy system, dzięki któremu gracze będą zbierać surowce, a dzięki nim otrzymają możliwość ulepszenia sprzętu oraz broni. Może to być miłe urozmaicenie rozgrywki.

Teraz pozostaje tylko czekać do 18 sierpnia (premiera 6. sezonu), a następnie powinniśmy otrzymać konkrety dotyczące Apex Legends na Nintendo Switcha i urządzenia mobilne. W końcu od zapowiedzi minęło już sporo czasu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends electronic arts Respawn Entertainment