Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 19:21
Apex Legends 6. sezon
710V

Apex Legends z 6. sezonem rozgrywek. Zwiastun pokazuje nową bohaterkę

Respawn Entertainment właśnie zaprezentowało najnowszy zwiastun Apex Legends, na którym mamy okazję spojrzeć na nową Legendę. Na arenę Battle Royale zawita Rampart i trzeba przyznać, że bohaterka z klasą zameldowała się na liście postaci. Znamy także datę premiery 6. sezonu.

W ostatnich dniach nie otrzymaliśmy wielu nowych informacji o Apex Legends, ale teraz już wiemy, dlaczego deweloperzy nie prezentowali materiałów. Respawn Entertainment skupiło się na dokończeniu prac nad 6. sezonem, który wystartuje już 18 sierpnia.

Twórcy zapraszają graczy na „Dopalacz” – tak nazywają się najnowsze zmagania, których gwiazdą będzie Rampart, 21-letnia Brytyjka hinduskiego pochodzenia. Nowa Legenda przybędzie do gry z własną wieżyczką i plecakiem pełnym złomu (części pozwolą jej dokonywać ulepszeń maszyny).

W najnowszym sezonie Apex Legends pojawi się nowa mechanika: teraz gracze będą nie tylko strzelać, ale zajmą się zbieraniem materiałów. Dzięki surowcom będziemy ulepszać przedmioty i tym samym otrzymamy dostęp do lepszego sprzętu. Gracze mogą również liczyć na nową energię dla SMG (Wolt), Przepustkę Bojową z ponad 100 nowymi przedmiotami, w tym Legendarne Skórki i holo-spraye, a także na rozpoczęcie 5. Serii Rankingowej.

Warto przypomnieć, że Respawn zapowiedziało także Apex Legends na Nintendo Switcha, a ostatnio nawet zaprezentowali ekskluzywne skórki dla platformy Valve.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: Apex Legends electronic arts Respawn Entertainment